Jak zamówić pieczątkę:

$

1. Wybór automatu

W zależności od ilości tekstu (linii) wybieramy wielkość (model) pieczątki. Do pieczątek imiennych dedykowane są inne wielkości automatów niż do pieczątek do firmowych, zawierających logotyp lub mających inną, nietypową zawartość.

$

2. Przesłanie danych

Zależnie od rodzaju pieczątki są to np. nazwa firmy, jej adres (ulica, lokal, kod pocztowy i miejscowość), a także nr NIP, Regon i KRS (w przypadku spółki). Można również dodać nr telefonu lub e-mail.

$

3. Opłata zlecenia

Zlecenie płatne jest z góry i można je wykonać zdalnie BLIKIEM, przelewem natychmiastowym lub tradycyjnym (wówczas realizację zlecenia zaczynamy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie). Można też opłacić je na miejscu w naszym biurze gotówką lub kartą.

$

4. Przygotowanie wzoru pieczątki

Przygotowany wzór pieczątki wysyłamy klientowi do sprawdzenia i zaakceptowania MMS’em na numer telefonu lub mailem.

$

5. Wybór kolorów automatu i tuszu

W ofercie mamy kilkanaście kolorów automatów i 4 podstawowe kolory tuszu (czarny, czerwony, niebieski, zielony). Inne, nietypowe kolory tuszu są dostępne na zamówienie (błękitny, różowy, fioletowy, pomarańczowy).

$

6. Wykonanie pieczątki

Po akceptacji przesłanego wzoru wykonujemy pieczątkę i testujemy jej odbicie. Informujemy klienta, że pieczątka jest gotowa. Można ją odebrać od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 – 16.00.

Zobacz również na Pieczątki Białystok jak wygląda proces zamawiania pieczątki.